Nowa seria zasilaczy Sentinel Dual SDU włoskiego producenta Riello

Zasilacze UPS Sentinel Dual SDU to nowość w ofercie Centrum Elektroniki Stosowanej, dostępne w mocach 4-10 kVA, będące najnowszą generacją zasilaczy Sentinel Dual. Nowa generacja to jeszcze lepsze parametry pracy oraz większa sprawność.Tak jak poprzednik, dostępne są  zarówno w wersji Tower, jak i Rack.

Główne cechy Sentinel Dual SDU to:

  • Współczynnik mocy 1 kW = kVA (od modelu SDU 5000)
  • Praca równolegla do 3 jednostek
  • Prosta instalacja
  • Możliwość wyboru trybu pracy
  • Wysokiej jakości napięcie wyjściowe

Zasilanie awaryjne na stacjach paliw - zbędny wydatek, czy rzecz konieczna

Korzystając z usług stacji paliwowych nie wyobrażamy sobie, aby nagle mogło zabraknąć na niej prądu, by zgasły wszystkie światła, proces tankowania nagle został zatrzymany, wszystkie dane zniknęły, a my nie moglibyśmy dokończyć zakupu, bo nie byłoby połączenia miedzy dystrybutorem, a systemem.

Czarnemu scenariuszowi można zapobiec

AKU_METRONOM CES nowatorska metoda pomiaru pojemności akumulatorów

Zapewnienie ciągłości dostaw energii elektrycznej jest kluczowym zadaniem dla wielu ludzi odpowiedzialnych za pracę ,,wrażliwych systemów”. Aby zagwarantować ciągłość zasilania, wielu z nich korzysta z zasilaczy UPS, dbając o pełną ich sprawność, przeprowadzając przeglądy i konserwacje. Chcą aby UPS-y pracowały bezawaryjnie, długo, a ich koszt działania był niski.

Wakacyjna promocja zasilaczy UPS CES GX 1500R

Z okazji wakacji mamy dla Państwa super promocję: zasilacz awaryjny CES GX 1500R w doberj cenie oraz do tego, w prezencie, kartę paliwową o wartości 100 pln, do wykorzystania na stacji paliw.

Zapraszamy do kontaktu: 12 398 74 01 lub zasilanie@ces.com.pl

 

Topniejące ceny zasilaczy awaryjnych UPS CES GX 1-3 kVA

Do końca kwietnia zasilacze awaryjny UPS CES GX 1-3 kVA true on-line można zakupić w promocyjnych cenach, np. UPS CES GX 1kVA z czsem podtrzymania 6 min kosztuje teraz 1179 pln netto. Dodatkowo dla pierwszych 20 osób, które zakupią naszego UPSa mamy w prezencie ekskluzywny długopis marki Sheaffer. zapraszamy do kontaktu: 12 / 398 74 01 lub zasilanie@ces.com.pl

Zasilacz UPS CES GX 1-10 kVA 25 % taniej

Do 30 grudnia ceny zasilaczy UPS z serii CES GX 1-10 kVA są obniżone o 25 %. Zasilacze te, wykonane w technologii true on-line, posiadają wbudowane baterie i dostępne są zarówno w wersji Tower, jak i Rack. Gwarantujemy, że każdy zamówiony zasilacz będzie zapakowany i wysłany tego samego dnia, w którym zostało złożone zamówienie. Nasze zasilacze awaryjne zostaly wybrane przez czytelnikow Elektrosystemów Produktem Roku 2014

Smart Grid Ready UPS – zasilacz Master HE z oferty CES

Zasilacz UPS Smart Grid Ready oferuje możliwość akumulacji energii i jednocześnie zapewnia
wysoką wydajność. Urządzenie potrafi wybrać najbardziej efektywne operacje, bazując
na wskazaniach sieci, a także współpracuje z systemem zarządzania energią poprzez komunikację
sieciową. Jednym z rozwiązań spełniających te wymagania jest UPS Master HE
marki Riello z oferty Centrum Elektroniki Stosowanej CES.

Artykuł ten pojawil się w grudniowym wydaniu Elektrosystemów.

Czytaj cały artykuł

Nowe moce zasilacza UPS MST z oferty CES

Wraz z nowym rokiem Centrum Elektroniki Stosowanej rozszerzyło rodzinę UPSów MST marki Riello, o nowe moce. Obecnie do oferowanego zakresu: 10-120 kVA, doszły urządzenia o mocy 160 oraz 200 kVA. Przy tworzeniu nowej gamy zasilaczy UPS zostały przyjęte te same generale zasady, które przyświecały tworzeniu wcześniejszych UPSów z tej rodziny: nowe urządzenia posiadają tą sama logikę pracy, te same funkcje, to samo menu wyświetlacza LCD.

Zasilanie awaryjne w branży IT

W dzisiejszych czasach, gdy działalność przedsiębiorstw w znacznej mierze oparta jest o szeroko pojętą technologię informacyjną, sprawne ich funkcjonowanie uzależnione jest od prawidłowego funkcjonowania systemów informatycznych i ciągłej dostępności do ich zasobów. Istotne jest więc zachowanie ciągłości zasilania odbiorów końcowych o znaczeniu krytycznym, systemów IT, serwerowi, czy centrów przetwarzania i transmisji danych.

Strony