Centrum Elektroniki Stosowanej „CES” Sp. z o.o. powstało w 1992 roku w Krakowie. Założycielami firmy są inżynierowie, którzy uczestniczyli w opracowywaniu, pod koniec lat 80-tych, pierwszych polskich tranzystorowych przetwornic częstotliwości. Bazując na swej szerokiej wiedzy powołali do życia spółkę, zajmującą się urządzeniami energoelektronicznymi.

CES dzisiaj to firma prężnie i szybko się rozwijająca, która w swojej działalności wykorzystuje najnowsze zdobycze techniki. Połączenie produktu i usługi najwyższej jakości z wiedzą i zaangażowaniem świetnie przygotowanej kadry, pozwala na oferowanie rozwiązań kompleksowych, spełniających oczekiwania naszych klientów.

Firma nie tylko dostarcza, instaluje i uruchamia zasilacze UPS oraz agregaty prądotwórcze, ale również przeprowadza szkolenia w zakresie ich obsługi, oferuje przeglądy i naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne. Wysoko wykwalifikowany dział serwisu zapewnia całodobową pomoc techniczną.

Podtrzymanie zasilania oraz nacisk na najwyższej jakości energię dla krytycznych odbiorników, powodują, że systemy zasilania awaryjnego muszą spełniać coraz nowsze role, będąc już nie tylko źródłem prądu, w przypadku jego braku w sieci, ale mające za zadanie ochronę podłączonych urządzeń, "polepszanie" doprowadzanej do odbiorników energii, a często już także funkcje zarządzające i sterujące (Smart UPSy).

Oferowane przez CES systemy zasilania gwarantowanego spełniają te wszystkie wymogi, dając użytkownikowi poczucie bezpieczeństwa oraz pewność najwyższej jakości zasilania.

Zasilanie rezerwowe to już ponad dwudziestoletnie doświadczenie naszych specjalistów.

Dążenie do tego, aby klient otrzymał produkt nowoczesny, przynoszący mu wymierne korzyści przyczynia się do ciągłego rozszerzania oferty firmy. Systemy zasilania awaryjnego i gwarantowanego zapewniają niezawodne podtrzymanie zasilania.

Nasza oferta obejmuje również:

Zapraszamy również na naszą główną stronę: www.ces.com.pl

Zachęcamy do kontaktu i przesyłanie zapytań sprawach typu: systemy zasilania awaryjnego, zasilanie rezerwowe. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytanie i przygotujemy atrakcyjną ofertę